cena :
14,99 €
výrobca
Mobilacc
zasielame :
do 24 hod.
Vodotesné puzdro pre iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch... (modré)

Vodotesné puzdro pre iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch... (modré)

Krátky popis produktu :

Idete na dovolenku a bojíte sa, čo slaná voda urobí s vašim mobilom? Alebo sa len pohybujete vo vlhkom prostredí? Či tak, či onak, určite sa vám bude hodiť vodotesné puzdro pre všetky typy mobilných telefónov, ktoré nepresahujú veľkosť 7,4 x 12,5 cm, čo o

obrázok produktu Vodotesné puzdro pre iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch... (modré) náhľad na Vodotesné puzdro pre iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch... (modré) zobrazenie Vodotesné puzdro pre iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch... (modré)

Popis produktu :

Idete na dovolenku a bojíte sa, čo slaná voda urobí s vašim mobilom? Alebo sa len pohybujete vo vlhkom prostredí? Či tak, či onak, určite sa vám bude hodiť vodotesné puzdro pre všetky typy mobilných telefónov, ktoré nepresahujú veľkosť 7,4 x 12,5 cm, čo odpovedá typom iPhone 4, 3GS, 3G, iPod Touch, telefónom LG, Samsung, atď.

Puzdro bolo testované na vode a telefón bol v poriadku. iPhone sa dá ovládať cez fóliu puzdra, bol skúšaný i hovor a bolo dobre počuť. Ideálne na vodu, do kempu alebo na cestu k moru. Vhodné i pre obyčajné telefóny.

Puzdro má 2 zámky, takže je veľmi bezpečné.

Hlavné rysy :KONVERZNÝ KURZ: 1 € = 30,1260 Sk